Projekt Kępno

BOISKO PIŁKARSKIE Z NAWIERZCHNIĄ SZTUCZNĄ

Lokalizacja – Kępno, Sportowa 9 (bezpośrednie sąsiedztwo hali widowisko-sportowej oraz krytej pływalni z dostępem do miejsc parkingowych)

 

Przeznaczenie – do gry w piłkę nożną.

 

Opis obiektu –  boisko z nawierzchnią sztuczną (trawy wykonane z włókien monofilowych), pozwala na prowadzenie treningów oraz zajęć, zarówno o charakterze amatorskim jak i profesjonalnym. Obiekt ten może być wykorzystywany przez kluby sportowe w trakcie zgrupowań oraz treningów, ale także przez grupy niesportowe na potrzeby organizacji eventów bądź różnych imprez firmowych. Wielkim atutem boiska sztucznego jest możliwość gry w każdych warunkach atmosferycznych bez względu na porę roku.

 

Wymiar płyty głównej – 90 x 55 metrów szerokości. Wolna strefa za linią końcową wynosi 3 metry, za linią boczną 2,5 metra.

 

Miejsca dla widzów – wyznaczone 102 miejsca siedzące. Obiekt wyposażony także w 2 zadaszone ławki rezerwowych po 12 miejsc siedzących w każdej.

 

Oświetlenie – obiekt oświetlony.

 

Wyposażenie obiektu – na nawierzchni zamontowano 2 duże bramki do gry w piłkę nożną. Za bramkami znajdują się piłkochwyty. Dodatkowo obiekt wyposażony w zestaw 4 bramek o wymiarze 5 x 2 metry. Boisko ogrodzone siatką o wysokości 5 metrów.

 

Opłaty:

 

  1. a) Opłata za oświetlenie boiska dla użytkowników z terenu Gminy Kępno – 130zł/1 godz.
  2. b) Opłata za oświetlenie boiska dla użytkowników spoza terenu Gminy Kępno – 210zł/1 godz.
  3. c) Oplata za oświetlenie boiska w zmniejszonym zakresie lamp dla użytkowników z terenu Gminy Kępno – 70zł/1 godz.
  4. d) Opłata za oświetlenie boiska w zmniejszonym zakresie lamp dla użytkowników spoza terenu Gminy Kępno – 110 zł/1 godz.

Osoby merytoryczne:

Osobami merytorycznymi z ramienia spółki w przedmiotowej sprawie pozostają wyłącznie:

– Pan Ireneusz Juruś (tel. 606 815 206, e-mail: zarzadzanie@pk.kepno.pl) – sprawy techniczno organizacyjne, zgłaszanie ewentualnych awarii na obiektach,itd.

– Pan Kamil Urbański (tel. 536 531 848, e-mail: obiekty.sportowe@pk.kepno.pl)

– Pani Aleksandra Grzesiak (tel. 664 002 265, e-mail: rezerwacja@pk.kepno.pl) – sprawy dotyczące rezerwacji, kalendarza imprez i zajęć, rozliczeń, itd.